ŁADOWANIE...

Kuchnie

NOWOŚĆ! KAMMONO F8 BAZALT

Planujesz remont swojej kuchni? Pragniesz urządzić ją w nowoczesnym, nowojorskim stylu? Prezentujemy Ci kuchnię KAMMONO F8 BAZALT.

Kuchnia to miejsce, w którym na co dzień przygotowujemy posiłki oraz spotykamy się z innymi domownikami. Zadbaj o to, aby Twoja kuchnia była ciepła oraz przytulna, a każda spędzona w niej chwila przynosiła uśmiech na twarzy.

Korpusy mebli kuchennych, zostały wykonane z bardzo wytrzymałej płyty wiórowej. Aby zadbać o odpowiednią świeżość przechowywanych produktów, do szafek dolnych wprowadzono wywietrzniki. Ich nóżki występują w dwóch wariantach: 10 i 15 centymetrów. Posiadają również funkcję regulacji.

Szafki górne, wiszące wyposażono w zabezpieczenie przeciw wysuwaniu się półek oraz regulowane zawieszki. Dzięki temu komfort z korzystania mebli, będzie jeszcze bardziej komfortowy. Górną szafkę okapową oraz szafkę z możliwością zamontowania okapu, wyposażono w wygodne podnośniki gazowe 60N.

System cichego domykania frontów, zastosowany w szufladach sprawi, że korzystanie z mebli będzie przebiegało w cichy i przyjemny sposób. Fronty mebli wykonane zostały z wysokiej jakości płyty MDF, która dostępna jest w aż siedmiu kolorach.

Sprawi to, że Twoja kuchnia będzie wyróżniała się oryginalnością oraz ciekawym efektem. Istnieje również możliwość dobrania uchwytów. Dzięki temu dobierzesz je tak, aby spełniały Twoje wszystkie wymagania.

Kuchnia KAMMONO F8 BAZALT będzie idealnym wyborem dla fanów nowoczesnych wnętrz. Przyniesie wiele radości, podczas użytkowania mebli. Zastosowane w niej materiały najwyższej jakości zadbają o to, aby kuchnia służyła Ci przez bardzo długi czas.

Stworzymy dla Ciebie wizualizację własnego zestawu mebli kuchennych KAMMONO F8 BAZALT na białym tle.

Specyfikacja kuchni KAMMONO F8 BAZALT:

 • Korpusy szafek dolnych wykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16 mm w kolorze białym lub szarym. Głębokość korpusów szafek stojących - 49 cm. Ściana tylna wpuszczana między boki wyposażona w wywietrzniki. Do wyboru są nóżki regulowane: 10 lub 15 cm (z płynną regulacją wysokości).
 • Korpusy szafek wiszących wykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16 mm w kolorze białym lub szarym. Głębokość korpusów to 30 cm i 56 cm. Szafki wiszące posiadają zawieszki regulowane w dwóch płaszczyznach i półki zabezpieczone są przed wysunięciem.
 • Fronty klasyczne gr. 16 mm frezowane, wykonane z płyty MDF foliowanej, dostępne w kolorach: różowym, białym, sosna A, szarym, kaszmir, dąb arlington F, granat, szary oraz bazalt.
 • Szuflady typu metalbox lub tandembox o głębokości 45 cm i szerokości 40, 50 cm oraz gł. 50 cm z pełnym wysuwem i zwiększonej wytrzymałości na obciążenie szer. 40, 50, 60, 80, 90 cm. Szuflady wykonane są z systemem samodomykającym. We własnym zakresie można zastosować miękkie domykanie oraz wkłady do szuflad dostosowane do szerokości szuflady.
 • Podnośniki gazowe 60N w szafkach wiszących okapowych (np. DXL WO2W6) i w szafkach z możliwością montażu okapu kuchennego (DXL WO5/36). Uchwyty o rozstawie 160 mm lub gałka - wykonane ze stopów metalu.
 • Zawias puszkowy metalowy fi=35mm, regulowany w trzech płaszczyznach.

CO OTRZYMUJESZ:

 • projekt kuchni w kilku rzutach z możliwością dalszej modyfikacji,
 • szczegółową wycenę wszystkich użytych szafek,
 • fachowe doradztwo przy wyborze elementów oraz rozwiązań,
 • możliwość wyboru spośród kilkudziesięciu kolekcji mebli kuchennych,
 • wsparcie doradcy na etapie planowania, zakupu oraz montażu mebli.

Jak zamówić projekt?

 • Napisz do nas wiadomość, w której uwzględnisz preferencje dotyczące kolorów, wzorów oraz rozwiązań, które chcesz zastosować w swojej kuchni. Podaj niezbędne informacje dotyczące wymiaru pomieszczenia i układu mediów.
 • Jeśli masz wątpliwości lub pytania to skontaktuj się z doradcą pod numerem telefonu +48 785 111 109 bądź e-mailowo: kontakt@kuchennyswiat.pl
 • Gdy nie masz pomysłu na kuchnię, możesz zdać się na naszego doradcę, który sam zaproponuje Ci najlepsze rozwiązanie.

Realizacja zamówienia

 • Po zaakceptowaniu projektu nasi projektanci przystępują do realizacji zamówienia po zaksięgowaniu częściowej kwoty.
 • Czas oczekiwania na zestaw wynosi od 5 do 7 tygodni, ponieważ każde zamówienie realizowane jest indywidualnie.
 • Po zakończonej produkcji meble ruszają w drogę do klienta w paczkach na palecie do samodzielnego montażu.

Kolory frontów

Uchwyty

Zamów kuchnię
KAMMONO F8 BAZALT

Możesz również przesłać do nas:
wymiary kuchni oraz zdjęcia pomieszczenia, własne inspiracje.

* pola wymagane